• Image Caption
  • Image Caption
  • Image Caption
  • Image Caption

IDEA

Dla nas każdy klient jest tak samo ważny.

Firma Granet od lat dostarcza usługi w branży IT głównie dla małych i średnich firm. Przyświeca nam idea zawsze zadowolonego klienta, budujemy swój wizerunek na dobrze i profesjonalnie wykonanych projektach. Stawiamy na jakość i uczciwość. Na każdym etapie prac klienci są informowani o ich przebiegu, pytanie o szczegóły i informowani o bieżących problemach i przeszkodach jeśli takie występują. Dzięki temu, że nasza praca jest również naszą pasją do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem.  Dokładamy wszelkich starań, aby usługi były wykonywane na maks naszych możliwości.

WIZJA

Być wielkim dla małych i dużych

Wieloletnia wizja i strategia firmy Granet dąży do ciągłej rozbudowy i doskonalenia się. W przyszłości chcemy przerodzić się w Grupę Medialną Granet, która będzie mogła obsługiwać wielu klientów z wielu branż i oferując im szeroki wachlarz usług medialnych, zarówno w internecie jaki i poza nim. Nie chcemy zapominać o małych i średnich firmach, dzięki, którym zawdzięczamy swój rozwój. Chcemy być dużą firmą, która nadal będzie bardzo przyjazna dla małych lokalnych przedsiębiorców, potrzebujących wsparcia i opieki na polu wirtualnym. Zdajemy sobie sprawę, że szczególnie dla tych małych przedsiębiorców jest to pole dosyć obce i nieznane. 

MISJA

... aby Internet był piękniejszy

Pragniemy dostarczać najwyższej jakości usług dla każdego z klientów, niezależnie wielkości projektu i przewidzianego budżetu. Jesteśmy świadomi potrzeb współczesnego rynku i tego  czego potrzebuje nasz klient oraz jego klienci. Nasza działalność ma być nie tylko czysto zarobkowa, ale także mamy misję, aby Internet był piękniejszy.