Sprzedaż online rośnie z roku na rok w Polsce i na świecie. Konsumenci coraz chętnie wolną zajrzeć do Internetu niż wyjść do sklepu. Powodów jest kilka, przede wszystkim to wielka wygoda, oraz sklepy internetowe najczęściej oferują niższe ceny, nawet po doliczeniu kosztów przesyłki.

Każda firma, która sprzedaje jakieś produkty, powinna się zastanowić nad założeniem własnego sklepu internetowego. To ogromna szansa przede wszystkim dla firm bez większego kapitału, który jest potrzebny przy zakładaniu stacjonarnego sklepu. W przypadku sklepów tradycyjnych mamy ograniczony zasięg. Jeżeli założymy sklep online zasięg w zdobywaniu klienta jest ograniczony tylko zasobami przeznaczonymi na promocję i reklamę. Teoretycznie można zdobywać klientów z całego świata, jeżeli sprzedajemy unikalny i ciekawy asortyment.

Oferujemy zbudowanie profesjonalnego sklepu internetowego, wyposażonego we wszystkie niezbędne moduły, łatwego w administracji. Wszystkie sklepy opieramy na naszym autorskim systemie sklepów internetowych. Przewagą takich systemów jest fakt, że możemy zmienić praktycznie wszystko czego zażyczy sobie klient. W przypadku gotowych kombajnów do obsługi sklepów, często zmiana niewielkiego z pozoru modułu może się okazać bardzo trudna.

Mimo wszystko wychodzimy na przeciw naszych klientów. W przypadku kiedy będzie trzeba oprzeć sklep na jakimś konkretnym systemie e-commerce, zadania się podejmiemy.

Przejdź do Projektowanie